fot. flickr.com

Andrzej Duda otworzył Muzeum Zgody im. Bronisława Komorowskiego

Kandydat PiS-u na prezydenta Andrzej Duda otworzył Muzeum Zgody Bronisława Komorowskiego. Znajduje się ono w Warszawie przy ul. Pięknej 24.

Eksponaty przypominają m.in. o braku poparcia prezydenta Bronisława Komorowskiego dla obywatelskich inicjatyw oraz o podpisanych ustawach, które są niekorzystne dla społeczeństwa, w tym wydłużająca wiek emerytalny.

Podczas otwarcia muzeum kandydat na prezydenta – Andrzej Duda wyraził nadzieję, że Polacy będą tutaj przychodzili, aby móc rzeczywiście ocenić 5 lat prezydentury urzędującej głowy państwa.

Obecna prezydentura jest podobno prezydenturą dialogu, słyszymy również, że jest prezydenturą zgody i bezpieczeństwa, a także prezydenturą działania dla Polaków. Te eksponaty pokazują rzeczywisty wymiar. Myślę, że warto odwiedzić to muzeum, ponieważ wielu Polaków zapomniało o zaniedbywaniu społeczeństwa. Nawet ja nie pamiętałem o niektórych niedziałaniach, które przez pięć lat miały miejsce, jak choćby to, że prezydent nie miał czasu spotkać się z tymi, którzy chcieli bronić polskiego przedsiębiorstwa. Lotos nie miał czasu dla studentów, którzy chcieli ulg. Nawet przygotowali w tym celu specjalną ustawę. W każdym tym przypadku zebranych zostało setki tysięcy podpisów. Mimo to prezydent nie znalazł czasu dla obywateli – oznajmił Andrzej Duda.

Muzeum Zgodny im. Bronisława Komorowskiego jest dostępne dla zwiedzających nie tylko na miejscu, ale również w internecie, na stronie muzeumzgody.pl

RIRM

drukuj