32 ofiary wypadku autobusu w Pakistanie

Co najmniej 32 osoby zginęły, a 35 odniosło obrażenia w wypadku autobusu, do którego doszło na drodze we wschodnim Pakistanie. Autobus przewrócił się po tym, jak uderzył w linię wysokiego napięcia.

Według pakistańskiej policji kierowca pojazdu nie zachował należytej ostrożności, zbyt szybko prowadząc.

Wypadek zdarzył się niedaleko miasta Sheikhura. Autobus jechał z Lahaur do Fajsalabadu w prowincji Pendżab na wschodzie kraju.

Pakistan ma jedną z gorszych na świecie statystyk wypadków drogowych z powodu złego stanu infrastruktury i pojazdów, a także brawury niektórych kierowców.

16 marca autokar wiozący pakistańskich żołnierzy zjechał w wąwóz na górskiej drodze w prowincji Chajber Pachtunchwa w północno-zachodnim Pakistanie; zginęło 24 wojskowych.

PAP/RIRM 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl