22 sierpnia odbędzie się IV Bieszczadzkie Trzeźwe Wesele w Myczkowcach

22 sierpnia br. odbędzie się IV Bieszczadzkie Trzeźwe Wesele u Królowej Matki Pięknej Miłości w Myczkowcach. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zachęcają rodziny, małżeństwa i wszystkich tych, którzy są zainteresowani promowaniem zdrowego, trzeźwego i odpowiedzialnego stylu życia.

IV Bieszczadzkie Trzeźwe Wesele organizowane jest przez Stowarzyszenie Wesele Wesel przy współpracy z Ośrodkiem Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym „Caritas” w Myczkowcach oraz z ruchami i stowarzyszeniami promującymi trzeźwość [czytaj więcej].

O godz. 17.00 odprawiona zostanie Msza św. odpustowa z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich pod przewodnictwem ks. bp. Jana Wątroby.

W ramach spotkania odbędą się wykłady dotyczące problemów pojawiających się w rodzinie i w małżeństwie. Poruszone zostaną kwestie odpowiedzialności za wychowywanie dzieci, a także wskazane zagrożenia i właściwe drogi wyjścia z problemu. Prelekcje będą miały na celu ukazanie korzyści płynących z trzeźwego stylu życia.

Organizatorzy wydarzenia przewidują także bogaty program dla dzieci – gry, zabawy i konkursy z nagrodami.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia [tutaj].

Patronat medialny nad IV Bieszczadzkim Trzeźwym Weselem w Myczkowcach objęło m.in. Radio Maryja i Telewizja Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl