1000 Róż dla Maryi. W sobotę marsz ulicami Szczecina

W najbliższą sobotę – 15 stycznia – w Szczecinie odbędzie się Marsz 1000 Róż dla Maryi. Uczestnicy wydarzenia będą modlić się o łaskę nawrócenia i przemianę serc dla Polski. Organizatorem jest wspólnota „Wojownicy Maryi”.

Marsz 1000 Róż dla Maryi w Szczecinie odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 stycznia, o godz. 06.00. Wydarzenie rozpocznie się w parafii pw. św. Jana Bosko, a zakończy w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej.

Do udziału w Marszu 1000 Róż dla Maryi zaprasza wspólnota Wojowników Maryi.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn do pokutno-wynagradzającego Marszu 1000 Róż dla Maryi. W tych bardzo niespokojnych czasach, chwilach zwątpień, upadków, obojętności wielu stworzeń, pragniemy uciekać się do Maryi, do Jej Niepokalanego Serca, by wypraszać łaski dla naszej Ojczyzny i modlić się o pokój nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie, o co prosiła nas Ona w Fatimie. Pokój w Ojczyźnie zaczyna się od pokoju w naszych sercach, a kiedy my modlimy się różańcem, serca nasze przybliżają się do Niepokalanego Serca Maryi, do miłości, którą jest Ona cała, do pełni Jej łask. Modlitwa różańcowa jest jak tulenie się w ramionach Dziewicy Maryi, Matki każdego z nas, Królowej Polski, Królowej naszych rodzin, Królowej bez zmazy pierworodnie poczętej. Bądź z nami, a w sercu mając swoją rodzinę i naszą Ojczyznę” – napisali Wojownicy Maryi na Facebooku.

radiomaryja.pl

drukuj