Podomun i Fufu w Krainie Niewykipi

Łukasz Sianożęcki

Twoje dziecko zaczyna interesować się fantastyką i przygodą? Ma bogatą wyobraźnię, niezaspokojoną ciekawość oraz zmysł odkrywcy? Sięgnij po tę pełną ciepła i humoru opowieść, w której Dobro i Zło nazwane są po imieniu, a przyjaźń oraz oddanie silniejsze niż strach i kłamstwo.

Zdarzy się to ,,na wschód od snu i na południe od wyobraźni”. Dwóch przyjaciół zupełnie przypadkowo stanie się bohaterami wydarzeń, podczas których będą musieli wykazać się odwagą, poświęceniem i oddaniem wyższej sprawie. Ich zadaniem będzie ocalenie krainy dobra, którą chcą zniszczyć wojska nieprzyjaciół. Przed Podomunem i Fufu trudna i niebezpieczna droga – przez pustkowia, bagna i mroczne lasy. Zagrożonej krainy strzeże Strażnik, ale niespodziewanie traci moc, którą dał mu Jedyny i mieszkańcy stają się bezbronni wobec wroga. Wprawdzie Pismo mówi, że ,,wybawca” ich ocali, ale czy jest nim jeden z naszych bohaterów czy może zupełnie ktoś inny?
Poznając przygody Podomuna i Fufu dziecko rozwinie nie tylko wyobraźnię, ale także spostrzegawczość, ponieważ jego zadaniem będzie odszukanie naklejek z bohaterami i wklejenie ich w odpowiednie miejsca oznaczone w tekście.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj