Austria: Zakończyła się konferencja o zagładzie polskiej i europejskiej inteligencji
W Wiedniu zakończyła się dziś międzynarodowa konferencja „Zabijanie inteligencji. Europejskie elity intelektualne pod okupacją niemiecką 1939-1945”, zorganizowana przez Ośrodek Badań nad Totalitaryzmami im. Witolda Pileckiego i Instytut Polski w Wiedniu.
