Hiszpania: manifestacje propalestyńskie w wielu miastach
W wielu miastach Hiszpanii odbyły się w sobotę manifestacje propalestyńskie. W Barcelonie – według policji miejskiej – po raz kolejny ok. tysiąca osób wyszło wieczorem na centralne ulice miasta pod hasłem: „Solidarność z Palestyną, przeciwko ludobójstwu izraelskiemu”.
