MŚ w łyżwiarstwie szybkim. Ostatni dzień bez medali dla „Biało-Czerwonych”
Dziewiąte miejsce Magdaleny Czyszczoń na 5000 metrów oraz czternaste Karoliny Bosiek na 1500 metrów to niedzielne rezultaty reprezentantów Polski w mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim. Czterodniowa impreza zakończyła się w niedzielne popołudnie w holenderskim Heerenveen.
