Polak skazany na dożywocie w Demokratycznej Republice Konga został uwolniony – jest już w polskim konsulacie w Brukseli
Zatrzymany w Demokratycznej Republice Konga i niesłusznie skazany Polak, Mariusz Majewski został uwolniony. Rzecznik MSZ, Paweł Wroński, poinformował, że Polak przebywa obecnie w polskim konsulacie w Brukseli. Rano we wtorek rozmawiał z nim telefonicznie szef MSZ, Radosław Sikorski.
