Nasza uczelnia należy do grona, które po pozytywnej ocenie Polskiej Komisji Akredytacyjnej otrzymało zgodę na prowadzenie kierunku lekarskiego. Z bardzo dużą satysfakcją prowadzimy ten kierunek i otrzymaliśmy informację, że są przyznane miejsca (60 miejsc), żeby również na przyszły rok rekrutować studentów na kierunek lekarski – powiedziała dr Dorota Żuchowska, prof. Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Komunikacji Multimedialnej, w audycji „Aktualności dnia” w Radiu Maryja.