Śląskie: Ruszyła letnia akcja znakowania bocianów; gniazd nie przybywa
Tegoroczną akcję znakowania bocianich piskląt w gniazdach znajdujących się na słupach energetycznych woj. śląskiego rozpoczęli we wtorek ornitolodzy oraz pracownicy Tauronu Dystrybucji. Ci pierwsi oceniają, że bocianich gniazd w regionie nie przybywa.
