MIR zapowiada kolejne inicjatywy na rzecz dostępności
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wkrótce rusza z kolejnymi inicjatywami na rzecz dostępności. Po wakacjach ma powstać rada ds. dostępności. W jej skład wejdą przedstawiciele organizacji osób niepełnosprawnych oraz wszystkich ministerstw zaangażowanych w program. Co więcej, do końca bieżącego roku ma powstać całościowy projekt dot. dostępności.
