Wpisy autora Łukasz Brzeziński

Oddanie do użytku kapliczki przy granicy z Ukrainą

W sobotę, 6 października odbudowana kapliczka przy granicy z Ukrainą, która rok temu wzięła udział w ogólnopolskiej inicjatywie modlitewnej „Różaniec do granic”, zostanie poświęcona przez prowincjała franciszkanów o. Mariana Gołąba. Jutro też zostanie w niej umieszczona figura Matki Bożej Fatimskiej, którą wierni przyniosą w procesji po uroczystej Mszy św., celebrowanej w kościele sanktuaryjnym w Kalwarii Pacławskiej o godz. 10.00.

Łódzkie: Podpisano umowę na budowę odcinka S14

Minister infrastruktury uczestniczył w podpisaniu umowy na budowę drogi ekspresowej S14 węzeł Łódź Lublinek – węzeł Teofilów. W łódzkim oddziale GDDKiA odbyła się konferencja z udziałem m.in. szefa resortu infrastruktury Andrzeja Adamczyka i kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Łodzi posła Waldemara Budy.