Wpisy autora Angelika Regulska

M. Wójcik: Sprawa Marcina Romanowskiego najlepiej pokazuje, że trzeba modlić się i wychodzić na ulice

Nie wolno milczeć, nie wolno siedzieć w domach. Sprawa pana Romanowskiego najlepiej pokazuje, że trzeba modlić się i wychodzić na ulice – tak jak to robiliśmy na Jasnej Górze. Siła Pana Boga jest ogromna. Wszyscy myśleli, że Marcin Romanowski będzie siedział w areszcie, a nie siedzi. Sytuacja zmieniła się kompletnie – mówił w czwartkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Michał Wójcik, poseł Suwerennej Polski, były wiceminister sprawiedliwości.