MKiŚ: Obecnie funkcjonujące systemy zbierania butelek wielorazowych ze szkła do końca 2026 roku
Do końca 2026 r. zdecydowano wydłużyć możliwy okres działania funkcjonujących systemów zbierania butelek wielorazowych ze szkła – poinformował resort klimatu i środowiska.
