W Afganistanie siedmiu cywilów zginęło z rąk niezidentyfikowanych napastników
Co najmniej siedmiu cywilów zostało zastrzelonych przez grupę niezidentyfikowanych napastników w nocy z czwartku na piątek w prowincji Nangarhar na wschodzie Afganistanu. W czwartek lekarka zginęła w wyniku wybuchu bomby, podłożonej w jej rikszy – poinformowały lokalne władze.
