Wpisy autora Angelika Regulska

Przewodniczący Episkopatu złożył życzenia ks. bp. K. Wętkowskiemu

Ufam, iż pasterskie doświadczenie, zdobyte w archidiecezji gnieźnieńskiej, zaowocuje wszechstronnym rozwojem Kościoła włocławskiego, zwłaszcza jej wiernych i duchowieństwa – napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki w życzeniach skierowanych do ks. bp. Krzysztofa Wętkowskiego, nowego biskupa diecezji włocławskiej.