fot. FB/Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu Akademia Nauk Stosowanych

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej pozytywnie ocenia kierunek lekarski w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej przyznało pozytywną ocenę programową kierunkowi lekarskiemu w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Komisja stwierdziła, że proces kształcenia na jednolitych studiach magisterskich o profilu ogólnoakademickim pozwala studentom na skuteczne osiąganie zamierzonych efektów edukacyjnych.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej podkreśla, że AKSiM spełnia wymagania dotyczące jakości kształcenia, zapewniając studentom odpowiednie warunki do rozwoju zawodowego w dziedzinie medycyny.

„Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, po zapoznaniu się z opinią zespołu nauk medycznych i nauk o zdrowiu, raportem zespołu oceniającego oraz stanowiskiem Uczelni w sprawie oceny programowej kierunku lekarskiego prowadzonego w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu na poziomie jednolitych studiów magisterskich o profilu ogólnoakademickim, wydaje ocenę: pozytywną” – czytamy w uchwale Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Zgodnie z decyzją Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, program edukacyjny kierunku lekarskiego w AKSiM umożliwia osiągnięcie wymaganych efektów uczenia się, co stanowi istotny element w kształtowaniu przyszłych lekarzy.

„Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej stwierdza, że proces kształcenia realizowany w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu umożliwia studentom kierunku lekarskiego osiągnięcie założonych efektów uczenia się dla jednolitych studiów magisterskich o profilu ogólnoakademickim” – wskazano w uchwale.

radiomaryja.pl

drukuj