Dar na trudne czasy

Ks. bp Ignacy Dec, ordynariusz świdnicki:


Radio Maryja jest wielkim darem dla Kościoła w Polsce i naszej Ojczyzny na trudne czasy transformacji ustrojowej, kiedy do Polski wlewa się liberalizm, prawda jest fałszowana, zakrywana i rozcieńczana. Jest to właściwie jedyne medium katolickie, które pilnuje prawdy, dobra, wartości ewangelicznych. Winniśmy być Panu Bogu wdzięczni za ten dar Radia Maryja i Telewizji Trwam, i czynić wszystko, żeby wspierać te media, by mogły kształtować nasz Naród w duchu Ewangelii oraz zdrowego patriotyzmu, czego brakuje w mediach laickich.


not. JAC
drukuj