Warto być rycerzem! Rola ojca w prowadzeniu syna ku męskości

Książka Warto być rycerzem! Rola ojca w prowadzeniu syna ku męskości ukazuje zapomniany, a często mniej lub bardziej świadomie odrzucany przez współczesną kulturę męski sposób wychowania synów.

Wychowania, które wymaga i stawia wyzwania, by chłopcy pokonując swe słabości stawali się silnymi, odpowiedzialnymi, dojrzałymi mężczyznami. Robert Lewis wraz swoimi przyjaciółmi – wspaniałymi ojcami, dzielą się swym doświadczeniem ojcostwa, motywują i zachęcają mężczyzn do stawiania czoła trudnym wyzwaniom oraz podsuwają ciekawe odpowiedzi na fundamentalne pytanie, jak być ojcem w XXI wieku.

Robert Lewis, Warto być rycerzem! Rola ojca w prowadzeniu syna ku męskości,

s. 240, oprawa miękka, 

informacje: Fundacja Servire Veritati

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl