Święty Jan Paweł II we wspomnieniach świadków

Ks. Ireneusz Skubiś

O świętości Jana Pawła II opowiadają bliscy, znajomi i współpracownicy. Doświadczyć bliskości świętego to wyjątkowe uczucie. Jakie były znaki świętości Jana Pawła II?

Na czym polegała jego świętość w codzienności, w zwyczajnym życiu? Czy po spotkaniu z nim pojawiało się pragnienie zmiany życie? Autor książki rozmawia o świętości Jana Pawła II, z tymi którym dane doświadczyć Jego obecności. Wśród rozmówców m.in.: kard. Stanisław Dziwisz, abp Mieczysław Mokrzycki, Arturo Mari, Joaquin Navarro-Valls, kard. Stanisław Nagy, Wanda Półtawska, abp Józef Michalik, abp Józef Kowalczyk i inni. Wszyscy opowiadają o życiu św. Jana Pawła II, które było wypełnione Bogiem i miłością do drugiego człowieka.

Informacja Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl