Świadek życia

prof. Bernard Nathanson w Polsce

To był największy błąd mojego życia… Ostrzegam was…
Bernard Nathanson (1926-2011) był amerykańskim lekarzem, profesorem nauk medycznych. Jako dyrektor największej kliniki aborcyjnej na świecie odpowiadał za aborcję 75 tysięcy dzieci. Moralną obojętność prof. Nathansona wobec problemu przerywania ciąży zmieniło nagranie na którym zobaczył, co tak naprawdę dzieje się z dzieckiem w czasie aborcji. Po jego obejrzeniu przeżył wielki szok i zaprzestał wykonywania aborcji. Zaczął rozumieć, że w brutalny sposób zabijał niewinne istoty. Świadomość życia od poczęcia i dokonanych zbrodni wywołała w nim wielkie poczucie winy, z którym długo nie mógł sobie poradzić. Stał się obrońcą życia i przyjął wiarę katolicką. Resztę życia poświęcił obronie nienarodzonych dzieci.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl