Naturalne antybiotyki z Bożej apteki

Zbigniew T. Nowak

Poradnik poświęcony roślinom o właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych. Umiejętne włączenie do codziennej diety odpowiednich roślin zapewnia skuteczną profilaktykę zapobiegającą infekcjom oraz pomoc i ulgę w przypadkach zachorowań. W książce m.in.: o leczniczych właściwościach czosnku, cebuli, bzu czarnego, babki lancetowatej, chrzanu, dziewanny, jeżówki purpurowej, lipy, maliny, sosny, szałwii lekarskiej oraz tymianku. Znajdziemy tu również receptury na smaczne i zdrowe herbatki, soki, syropy oraz inne preparaty z wykorzystaniem omawianych roślin. Wśród nich m.in: syrop przeciwbakteryjny; herbatka przeciwwirusowa; miód z jeżówką na odporność; cebula z gęsim smalcem; inhalacja z olejku sosnowego; zioła do płukania gardła.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl