Album poświęcony wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II

WOTUM
SANKTUARIUM PW. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY GWIAZDY NOWEJ EWANGELIZACJI I ŚW. JANA PAWŁA II

Przepiękny album poświęcony wotum wdzięczności za św. Jana Pawła II

Album zawiera obszerną fotorelację z konsekracji świątyni wraz z tekstami wygłoszonych przemówień oraz fotografie prezentujące to piękne miejsce. 18 maja 2016 roku Ojciec Święty Franciszek ogłosił tę świątynię sanktuarium, a ponieważ uczynił to sam Papież, zyskało ono rangę światową!

Ta świątynia uczy i wychowuje. Cały wystrój kościoła nawiązuje do dziejów chrześcijaństwa i kultury polskiej oraz ich znaczenia dla budowania Narodu. Mówi o miłości do Pana Boga i Ojczyzny, dlatego freski, witraże i inne elementy przypominają ważne postaci z historii Polski.

Bogactwo zdjęć, papier kredowy, twarda oprawa oraz eleganckie wydanie w dużym formacie, to niewątpliwe atuty tego pięknego albumu.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl