
Co dalej z kopalnią „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach?
Sytuacja pracowników kopalni „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach jest coraz trudniejsza. Mimo trwającego od sześciu miesięcy protestu górników, pracodawca wciąż nie wypłaca im części wynagrodzenia i dodatków. Ponadto w spółce doszło do zwolnień manifestujących pracowników kopalni, a także szefostwa „Solidarność” w „Silesii”.
