
Rządzący za wszelką cenę chcą dorwać Zbigniewa Ziobrę
Według medialnych doniesień Zbigniew Ziobro przebywa w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory były minister sprawiedliwości posiadał azyl na Węgrzech. Waldemar Żurek już zapowiedział podjęcie działań i wniosek o ekstradycję.
