
Pos. J. Cieszyński o planach tajwańskiego Foxconnu dot. budowy w Polsce fabryki półprzewodników: Bardzo dobrze, że w dobie zmian geopolitycznych – mówię tutaj o decyzji Intela, który wycofał się z fabryką z Polski – wciąż znajdują się inwestorzy, którzy chcą inwestować
Bardzo dobrze, że w dobie zmian geopolitycznych – mówię tutaj o decyzji Intela, który wycofał się z fabryką z Polski – wciąż znajdują się inwestorzy, którzy chcą inwestować. Ja jestem zwolennikiem tego, by w sprawach gospodarki mówić językiem faktów. Faktem jest to, iż takie inwestycje nam się po prostu opłacają – powiedział poseł Janusz Cieszyński z Prawa i Sprawiedliwości w środowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.
