
Animowany film o świętym o. Maksymilianie Kolbe wchodzi do kin w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej
„Maks i ja” – to tytuł meksykańskiej animacji o jednym z największych polskich świętych. Film o ojcu Maksymilianie Kolbe od 14 listopada będzie można zobaczyć w Panamie, Peru, Kostaryce, Gwatemali, Hondurasie i Salwadorze, a dzień później w Hiszpanii. Ekranizacja jest dziełem artystów, którzy pracowali przy „Cristiadzie” czy „Facetach w czerni”.
