Wpisy

[TYLKO U NAS] Ks. prof. A. Posacki SJ: Jeśli ktoś profanuje Boga czy obraz Matki Bożej, to sam siebie niszczy

Profanacja, która dotyczy Sacrum, czyli tego co święte, tym bardziej niszczy człowieka. Ci ludzie, którzy to robią, są tak naprawdę godni współczucia i modlitwy, Matka Boża też wzywa we wszystkich objawieniach do modlitwy za grzeszników. Jeśli ktoś profanuje Boga czy obraz Matki Bożej, to sam siebie niszczy – wskazał ks. prof. Aleksander Posacki SJ w poniedziałkowych „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja.