
Zakończył się egzamin ósmoklasisty z języka obcego, ostatni z trzech pisemnych
Zakończył się egzamin dla ósmoklasisty z języka obcego. Był to trzeci, ostatni z egzaminów, które w tym tygodniu pisali uczniowie VIII klas szkół podstawowych.

Zakończył się egzamin dla ósmoklasisty z języka obcego. Był to trzeci, ostatni z egzaminów, które w tym tygodniu pisali uczniowie VIII klas szkół podstawowych.
