
Dziesięciolecie konsekracji Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu
W tym roku, 18 maja minie 10 lat od konsekracji Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Jubileuszowe uroczystości będą okazją do dziękczynienia za dekadę modlitwy, pielgrzymek i duchowego dziedzictwa pozostawionego przez Jan Paweł II.
