Szef MON spotka się z ambasadorem USA

Wicepremier, szef MON, Władysław Kosiniak-Kamysz, zapowiedział, że we wtorek spotka się z ambasadorem USA w Polsce, Tomem Rosem. Poinformował, że podczas spotkania poruszone zostaną sprawy merytoryczne i zapewnił, że relacje między Warszawą a Waszyngtonem pozostają bardzo dobre.