
Po porażce w wyborach na szefa regionu na Dolnym Śląsku wicemarszałek Sejmu z KO wydała oświadczenie, w którym pojawiły się zarzuty związane z transparentnością w wewnątrzpartyjnych głosowaniach
Porażka protegowanej Donalda Tuska w wyborach wewnątrzpartyjnych. Wicemarszałek Sejmu i konferansjerka na spotkaniach szefa Koalicji Obywatelskiej, Monika Wielichowska, przegrała wybory na szefa regionu. Pojawiają się zarzuty związane z transparentnością w wewnątrzpartyjnych głosowaniach.











