
Zaostrza się protest w „Solino”
Strajk w inowrocławskiej kopalni soli „Solino” wchodzi w decydującą fazę. Protest, który rozpoczął się w połowie marca jako głodówka, został właśnie zaostrzony. Część pracowników zadeklarowała rezygnację z przyjmowania płynów. Ma to być odpowiedź za brak reakcji ze strony rządu na zgłoszone postulaty.









