
Służby wtargnęły do mieszkania mamy prezydenta RP. Rząd zapowiada namierzenie sprawców fałszywego alarmu
Sprawcy fałszywych zgłoszeń o pożarach nie pozostaną bezkarni – zapewniają rządzący. W sobotę w Gdańsku do mieszkania mamy prezydenta Karola Nawrockiego wtargnęły służby, poinformowane o rzekomym zagrożeniu życia.










