Konferencja o wykorzystaniu źródeł odnawialnych : Wykład 21 czerwca 2011 02:50/w Audio, Inne, Multimedia prof. zw. dr hab. Mariusz-Orion Jędrysek - Kierownik Pracowni Geologii Izotopowej i Geoekologii i Zakładu Geologii Stosowanej i Geochemii Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2011/06/2011.06.21.konf05.mp3Pobierz Pobierz drukuj