Komunikat o. Tadeusza Rydzyka – dyrektora Radia Maryja.


Pobierz Pobierz

Już tylko godziny dzielą nas od naszego dziękczynienia za czternaście lat istnienia Radia Maryja pierwszego w historii naszej Ojczyzny wolnego i katolickiego głosu idącego na cały świat.
Zabierzmy na tę pielgrzymkę pragnienie oddania się, za wzorem Jana Pawła II, Matce Najświętszej, łaskę uświęcającą i życzliwość, chęć jeszcze większego pragnienia służenia dziełu ewangelizacji i gotowość budowania w Ojczyźnie i świecie Chrystusowego Królestwa prawdy, sprawiedliwości, miłości i pokoju.
Pamiętając o godności dzieci Bożych, katolików i Polaków, swoją obecnością, gotowością przebaczenia, chociaż nie utracenia zdolności pamiętania – nie tylko moherowymi beretami, różnymi znakami, ale też w inny sposób, tak jak nam podyktuje serce i rozum – mówmy „stop” dla dyskryminacji ludzi wierzących, Polaków, słuchaczy Radia Maryja.
„Stop” dla dzielenia Polaków na lepszą i gorszą kategorię! „Stop” dla bezkarnego odbierania dobrego imienia Polakom, katolikom i duchowieństwu służącemu Narodowi przez ludzi uważających się za jedynych oświeconych w Polsce!
Bóg zapłać za przybycie do Torunia, za głoszenie na co dzień swoją postawą Chrystusowej prawdy, godności i miłości.

drukuj