Uzdrawiająca moc różańca – rekolekcje w polskim Loretto

W dniach 2-4 marca br. w polskim Loretto odbędą się rekolekcje wielkopostne: „Uzdrawiająca moc różańca”. Dni skupienia poprowadzi o. Rajmund Guzik, cysters.

Siostry loretanki zapraszają na rekolekcje wielkopostne do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w polskim Loretto, niedaleko Wyszkowa.

„Ten czas będzie okazją, by poznać bardziej treść rozważanych przez nas tajemnic radosnych i na nowo rozmiłować się w modlitwie, o którą Maryja prosi w każdym z objawień. By wreszcie doświadczyć wartości modlitwy różańcowej i uzdrawiającej jej mocy. A wszystko przez pryzmat i w świetle Pisma Świętego, które jest światłem na naszych ścieżkach” – wskazują siostry loretanki.

Bł. ks. Ignacy Kłopotowski, który z różańcem się nie rozstawał, a do którego w Loretto zanoszone są szczególne modlitwy, pisał: „Każdego dnia, kiedy odmawiam Różaniec, przypominam sobie historię miłości Boga do mnie i staję się ponownie uczestnikiem tamtych wydarzeń”.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem e-mail: centrum@loretto.pl  lub pod numerem telefonu: 510 099 949, 29/741 17 87. [więcej] 

 

 

 

radiomaryjapl/loretto.pl

drukuj