Rekolekcje z dietą oczyszczającą – Siać ziarno

W ośrodku rekolekcyjnym w Rowach 02 września rozpoczną się rekolekcje z dietą oczyszczającą „Zasiać w sobie ziarno prawdziwego życia”.

„Żyje się tylko raz – jeśli tak, to  nie można życia zmarnować. Chodzi o to, by być szczęśliwym, a człowiek może być tak naprawdę szczęśliwy tylko wtedy gdy odkryje zdolność swego serca, które powołane jest by… kochać” – napisano na informacyjnej stronie redemptorystów.

Rekolekcje trwać będą osiem dni do 10 września, Odbędą się w nowym Domu Rekolekcyjnym Redemptorystów SCALA, w Rowach nad polskim morzem. Jak wyjaśniono: SCALA – znaczy tyle co schody… a więc droga do góry… Powołaniem chrześcijanina  jest „szukać tego co w górze…”, a to nie przychodzi łatwo… dlatego proponujemy rekolekcje/żywa obecność Boga pośród nas, modlitwa, dialog i otwarcie na drugiego człowieka we wspólnocie rekolekcyjne oraz kurację zdrowotną i dla potrzebujących: kurację odchudzającą. /zdrowe i właściwe odżywianie dla każdego/.

Zgłoszenia prosimy przekazywać na adres:

Dom rekolekcyjny REDEMPTORYSTÓW „SCALA”

Ul. Nadmorska 6

76 – 212 ROWY

pod nr tel. (059) 814-18-03

tel. kom. 0693642834

tel. kom. 0691114502

http://www.cadr.redemptor.pl/pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl