Rekolekcje dla małżonków w Loretto

Siostry Loretanki zapraszają na kolejny cykl rekolekcji małżeńskich pod hasłem: „Remont małżeński – trudności i kryzysy”, które odbędą się w dniach 14-16 marca br. w sanktuarium w Loretto.

Warsztaty pokażą, jakich błędów się wystrzegać i jakich nowych strategii się uczyć, aby potrzeby obojga małżonków zostały wyrażone bez przemocy, przyjęte z empatią, co w konsekwencji może pomóc w odnalezieniu nowych sposobów ich zaspokojenia.

Rekolekcje poprowadzi Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej w połączeniu z osobami duchownymi i świeckimi. Za część wykładowo-warsztatową odpowiada Elżbieta Stawińska, pedagog, która wspiera małżeństwa, ucząc je sztuki porozumiewania się bez przemocy słownej.

Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie.

RIRM/www.loretanki.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl