fot. FB Wojownicy Maryi

Poznań: „Ojciec walczący o rodzinę” – spotkanie formacyjne dla mężczyzn

14 października w Poznaniu odbędzie się ogólnopolskie spotkanie formacyjne dla mężczyzn. W programie m.in. konferencja dr. Jacka Pulikowskiego, Msza św. oraz procesja różańcowa ulicami miasta. Do udziału w wydarzeniu zapraszają „Wojownicy Maryi”.

Spotkanie mężczyzn rozpocznie się o godz. 10.00 procesją różańcową przy Łęgach Dębińskich. Ojcowie, mężowie i synowie udadzą się do kościoła pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu, odmawiając po drodze Różaniec. Głównym punktem wydarzenia będzie Msza św. o godz. 12.00. Z kolei o godz. 15.00 konferencję do zgromadzonych wygłosi dr Jacek Pulikowski, doradca życia rodzinnego oraz autor licznych publikacji o tematyce rodzinnej i małżeńskiej. Po prelekcji nastąpi Adoracja Najświętszego Sakramentu.

radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl