
[TYLKO U NAS] O. prof. A. Derdziuk OFMCAP: Kiedy od wielu lat patrzę na formację młodych zakonników, to nieustannie odkrywam, że Bóg jest wierny i daje powołania. To jest nasza nadzieja
Ważne jest, aby w Kościele byli siostry i bracia, którzy będą pokazywali, że nasze pragnienie szczęścia jest realizowane w uszczęśliwianiu innych – podkreślił o. prof. Andrzej Derdziuk, członek Warszawskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, pracownik w Katedrze Bioetyki Kanonicznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.











