Kocham ciało czy kocham ciałem? Ojcowie redemptoryści zapraszają na czuwanie modlitewne w Tuchowie

W piątek 19 lutego br. w Tuchowie odbędzie się spotkanie modlitewne w ramach cyklu „Droga Wewnętrzna”. Tym razem podjęty zostanie temat „Kocham ciało czy kocham ciałem?”. W wydarzeniu można uczestniczyć na miejscu bądź za pomocą internetu.

Ojcowie redemptoryści zapraszają do Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej na kolejne spotkanie z cyklu „Droga Wewnętrzna”. Czuwanie modlitewne na temat „Kocham ciało czy kocham ciałem?” rozpocznie się 19 lutego 2021 roku o godz. 19.00. Wydarzenie poprowadzi o. Stanisław Madejczyk CSsR.

Spotkanie będzie transmitowane przez telewizję Synaj.tv oraz na ich stronie Facebook [tutaj]. 

 

 radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl