fot. Grzegorz Jakubowski/prezydent.pl

Życzenia od Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy wszystkim Babciom i Dziadkom nasze najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijcie Państwo wyrazy szacunku i wdzięczności za dobro, którego polskie rodziny doświadczają dzięki Państwa trosce i miłości – napisali w specjalnym liście z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka prezydent Andrzej Duda oraz Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.

Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka – podkreśliła w swoim liście Para Prezydencka.

– Szczególna nić porozumienia i wyjątkowy autorytet sprawiają, że są Państwo często bohaterami dzieciństwa, powiernikami młodzieńczych tajemnic, życiowym punktem odniesienia. Dzięki Państwu najmłodsi rozumieją, że kolejne pokolenia potrzebują siebie nawzajem – czytamy w liście.

Prezydent wraz z małżonką zachęcili seniorów do częstych rozmów z wnukami i prawnukami na temat historii Polski.

– W roku obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości zachęcamy gorąco, aby historia naszej Ojczyzny, z którą tak bardzo związane bywają rodzinne losy, była szczególnie obecna w Państwa rozmowach z wnukami i prawnukami. Z serca za to dziękujemy, za wszelkie starania i wysiłki, poprzez które wyrażają się Państwa serdeczne uczucia, opiekuńczość i zapobiegliwość – napisała w liście Para Prezydencka.

Andrzej Duda oraz Agata Kornhauser-Duda złożyli wszystkim babciom i dziadkom życzenia radości oraz satysfakcji.

– Życzymy Państwu pogody ducha, szczęścia i spokoju, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia oraz wielu okazji do prawdziwego wytchnienia i odpoczynku, aby mogli Państwo cieszyć się życiem, realizować swoje plany i spełniać marzenia – czytamy w dokumencie.

Prezydent.pl/RIRM

drukuj