fot. flickr.com

Wielkopolskie: kobieta zaatakowana nożem w markecie

70-letnia kobieta została zaatakowana nożem w jednym z marketów w podpoznańskiej Mosinie. Sprawca został zatrzymany. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Jak tłumaczył PAP rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. południa.

„W jednym z marketów w Mosinie mężczyzna z niewiadomych przyczyn podszedł od tyłu do kobiety i ugodził ją nożem w plecy” – powiedział Borowiak.

70-letnią kobietę zabrano do szpitala.

„Na szczęście obrażenia nie okazały się bardzo poważne. Kobieta już opuściła szpital” – powiedział Borowiak.

66-letni sprawca ataku został zatrzymany przez policję, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

„Zbieramy także wszystkie dowody, materiały, które pomogą policji, prokuratorowi na sformułowanie ewentualnych zarzutów” – wskazał Borowiak.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl