Wicemarszałek Senatu Michał Seweryński trafił do Szpitala

Wicemarszałek Senatu Michał Seweryński z Prawa i Sprawiedliwości trafił do szpitala – poinformował podczas debaty nad ustawą o Sądzie Najwyższym w Senacie Robert Mamątow z PiS.

Od godzin porannych Senat debatuje nad ustawą o Sądzie Najwyższym.

„Wczoraj na posiedzeniu senackiej komisji na posła sprawozdawcę został wyznaczony wicemarszałek Senatu prof. Michał Seweryński. On już wczoraj zasłabł. Przypomnijcie sobie, jak śpiewaliśmy wszyscy hymn, on nie wstał, ja prosiłem, ale on powiedział, że nie jest w stanie wstać. I dzisiaj zabrało go pogotowie do szpitala” – powiedział senator Robert Mamątow tłumacząc, dlaczego to on przedstawia sprawozdanie komisji ws. ustawy o SN.

Występujący po nim Aleksander Pociej z PO powiedział, że po czwartkowej debacie źle się poczuła także I prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf.

„Dlatego nie jest z nami” – dodał.

PAP/RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl