fot. PAP/Tomasz Gzell

Warszawa: na PGE Narodowym trwa Forum Biznesu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Na PGE Narodowym w Warszawie ruszyło dwudniowe Forum Biznesu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. To wydarzenie organizowane dla sektora MŚP i jego partnerów – przedstawicieli regionów oraz instytucji rozwoju. To przestrzeń szczególnie dla przedsiębiorców, którzy planują lub już rozpoczęli ekspansję na zagraniczne rynki.

Podczas otwarcia Forum premier Mateusz Morawiecki powiedział, że Polska pozostaje bezpieczną przystanią dla firm chcących lokować swój kapitał w Europie Centralnej.

Jednocześnie jest doskonałym punktem startowym dla ekspansji na Wschód. Miejmy nadzieję, że po zakończonej wojnie na Ukrainie ta ekspansja gospodarcza na Wschód będzie coraz bardziej intensywna. Jestem przekonany, iż te nowe możliwości pozwolą maksymalizować potencjał kolejnych polskich firm i wzmocnią rolę polskiego kapitału w całym regionie – zaznaczył.

W czasie Forum odbędzie się 100 paneli dyskusyjnych i warsztaty. Obecnych jest 56 zagranicznych biur handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, a także przedstawiciele różnych instytucji państwowych, m.in. Polskiego Fundusz Rozwoju.

Wydarzenie jest objęte patronatem honorowym prezydenta Andrzeja Dudy.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl