Warszawa: Manifestacja w Obronie Rodziny i Moralności

Ulicami Warszawy przeszła manifestacja w Obronie Rodziny i Moralności. Była wyrazem sprzeciwu wobec szerzącej się sodomii. Manifestacja odbyła się w opozycji do tzw. Parady Równości.

Środowiska narodowe, które są organizatorem manifestacji, podkreślają, że promocja dewiacji będzie miała katastrofalny wpływ na wychowanie przyszłych pokoleń.

Robert Bąkiewicz ze Stowarzyszenia Narodowy Pruszków podkreśla, że nie ma zgody na promocję niemoralnych zachowań w przestrzeni publicznej.

– Chcemy zamanifestować niezgodę na postulaty polityczne, które oni starają się wprowadzić do życia publicznego. Nie zgadzamy się z tym. Chcemy pokazać, że wartości tradycyjne, na których oparta była do tej pory nasza ojczyzna są nadal aktualne, że jest grupa osób przeciwna postulatom, które tamte grupy próbują wprowadzić w życie – mówi Bąkiewicz.

Manifestacja w Obronie Rodziny i Moralności wyruszyła z ul. Marszałkowskiej o godz. 15.15.

 RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl