fot.twitter.com/KAS_GOV_PL

Warmińsko-mazurskie: KAS zatrzymała 6 automatów do gier

Funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej KAS zatrzymali sześć nielegalnych automatów do gier. Wykryto je, ponieważ doszło do napadu na osoby pilnujące tych urządzeń – poinformowała rzecznik prasowa Krajowej Administracji Skarbowej w Olsztynie Marta Rosiak.

Funkcjonariusze KAS zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych w Lubawie i pod Morągiem. W obu przypadkach KAS zaalarmowali policjanci, ponieważ dokonano napadu rabunkowego na osobę pilnującą punktu gier.

„W Lubawie znajdowały się trzy automaty do urządzania gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia, tyle samo było ich pod Morągiem” – poinformowała Rosiak.

Postępowanie w sprawie nielegalnych automatów będzie teraz prowadził Oddział Celny w Elblągu.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl