fot. wikipedia

W weekend politycy PiS odwiedzą 8 województw

W weekend politycy PiS będą kontynuować spotkania z mieszkańcami Polski; odwiedzą łącznie 8 województw – wynika z informacji na stronie internetowej ugrupowania. Szef klubu PiS Ryszard Terlecki odwiedzi Podkarpacie, a minister pracy Elżbieta Rafalska – woj. zachodniopomorskie.

Szef klubu PiS Ryszard Terlecki w odwiedzi w niedzielę woj. podkarpackie, gdzie o godz. 14.30 spotka się z mieszkańcami miejscowości Dydnia.

Z kolei szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska w sobotę będzie przebywała w woj. zachodniopomorskim. O godz. 11.00 spotka się z mieszkańcami Wolina, a o godz. 15.00 – Świnoujścia.

W weekend aktywny będzie też minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który w sobotę o godz. 15.30 odwiedzi Brzesko (woj. małopolskie).

Wiceminister kultury Jarosław Sellin spotka się w sobotę o godz. 12.00 z mieszkańcami Zegrza Południowego na Mazowszu.

Z kolei zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik w sobotę będzie na Warmii i Mazurach – o godz. 12.00 odwiedzi Bartoszyce, a o godz. 15.30 Braniewo.

W weekend z wyborcami na Mazowszu spotka się posłanka PiS Joanna Lichocka, która w niedzielę o godz. 13.00 odwiedzi Pionki, a o godz. 15.00 Radom.

Swoją aktywność zapowiedział też szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka poseł Stanisław Piotrowicz, który w sobotę o godz. 15.00 spotka się z mieszkańcami Lisiej Góry (woj. małopolskie), a o godz. 18.30 Bojanowa (woj. podkarpackie). Z kolei w niedzielę o godz. 18.30 Piotrowicz odwiedzi Gogołów na Podkarpaciu.

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk w sobotę o godz. 14.00 odwiedzi Izbicę Kujawską (woj. kujawsko-pomorskie), a o godz. 18.00 Kutno (woj. łódzkie). Natomiast w niedzielę o godz. 12.00 Kuźmiuk spotka się z mieszkańcami Nieborowa (woj. łódzkie).

Inny europoseł Ryszard Czarnecki w sobotę będzie przebywał w Wielkopolsce – o godz. 14.00 odwiedzi miejscowość Grzegorzew, a o godz. 16.00 – Dąbie.

Spotkania to część – zapowiedzianego przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy – objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

PAP/RIRM

drukuj